Nasza usługa projektowania jest bezpłatna i dostępna dla każdego kto planuje wykończyć swoje wnętrza z pomocą naszych materiałów.

Zacznij od skontaktowania się z nami lub od odwiedzin naszego sklepu stacjonarnego w Makowie Podhalańskim. Podczas konsultacji, będziemy mogli omówić szczegóły i dobrać odpowiednie materiały

Zasadniczo, będziemy pytać o wymiary łazienki, upodobania projektowe, preferowane produkty lub marki. Świadczymy również usługi pomiarowe. Poprosimy też o określenie wstępnego budżetu, który pomoże nam w przedstawieniu odpowiednich sugestii dotyczących najlepszych produktów w wybranym przedziale.

Do projektowania, wykorzystujemy profesjonalne oprogramowanie Cad Decor, dzięki czemu macie Państwo pewność że projekt odwzoruje przyszłe pomieszczenie możliwie najdokładniej.

Projekty realizowane są przez doświadczonego specjalistę, znającego znakomicie zarówno ofertę produktową, jak i realia wykończenia wnętrz. Dzięki temu, unikniecie Państwo przykrych niespodzianek, jak błędnie dobrane materiały, czy nierealne rozwiązania dla danego typu pomieszczenia.

Z uwagi na naszą lokalizację, szczególnie zapraszamy klientów z oklic:

Maków Podhalański, Wadowice, Sucha Beskidzka, Kalwaria Zebrzydowska